Koltuk Takımı 46


Marka: Günay Çeyiz
Ürün Kodu: idl002
Stok Durumu: Bilgi Alınız

Alışveriş Listeme Ekle Alışveriş Listeme Ekle Favorilerden Çıkar
Karşılaştırma listesine ekle Karşılaştırma listesine ekle Karşılaştırmadan Kaldır

Köşe koltuk diğer adıyla L koltuk modelleri, dar alanlar için oldukça kullanışlıdır. Günay Çeyiz Bartın Mobilya’da köşe takımları arasında her zevke, kaliteye ve bütçeye uygun köşe takımı bulabilirsiniz.

Avangart köşe takımları, modern köşe takımları, yataklı ve sandıklı köşe takımları, kapitoneli köşe takımları başta olmak üzere aradığınız her tarzda köşe takımını Günay Çeyiz Bartın Mobilya’da istediğiniz fiyata bulabilmeniz mümkün.

L koltuk ile dar alanlarınızı daha geniş gösterebilir, kendinize daha ferah bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Ayrılabilir modüler özellikleri ile parçaların yerlerini kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Minder boyutları modeller arasında değişkenlik gösterirken, kimi koltuklar yıkanabilir ve çıkarılabilir minder kılıfları ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor. Sitemizde köşe takımlarını incelerken akıllı arama motorunu kullanarak bütçenize uygun köşe takımını kolayca bulabilirsiniz. Yüksek ayaklı köşe takımlarımız sayesinde ürünü yerinden çekmeden bulunduğu zemini rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

Ürünlerinizin ömrünün uzun olabilmesi için doğrudan güneşe temas etmemesine özen göstermeli, kumaşlarınızı temizlerken kimyasal maddelerden ya da deterjanlardan uzak tutmalısınız. Köşe koltuklarda onlarca alternafif sunan Günay Çeyiz Bartın Mobilya, sadece bununla da kalmıyor. Evinizin ihtiyacı olan tüm mobilyaları sitemizde ve mağazalarımızda bulma imkanı sunarak evinizi güzelleştirmenize yardımcı oluyoruz.

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

Üçlü Koltuk
g/w: 235 y/h: 86 d/d: 108
Berjer
g/w: 95 y/h: 80 d/d: 95
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!