Salon Paketi

Salon paketleri, yemek odası ve oturma grubu uyum ve kombinasyonundan oluşmaktadır. Siz değerli ziyaretçilerimizin evlerinde yeni bir yaşam alanı oluşturmak için tüm Bartın Günay Çeyiz mağazalarımızda yer almaktadır.

Günay Çeyiz'de, farklı tarz ve modelleri bulunan ister klasik, ister modern yada daha spor salon paketlerimizden tarzınıza en uygun takımı seçebilir en güzel koltuk takımı ve yemek odası takımına diğer firmalara oranla %40 daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. 

Fabrikadan mağazalarımıza hiç bir aracı olmadan size en uygun fiyatlarla, en cazip salon paketlerini sizin bütçenize uygun, daha az karla, siz değerli müşterilerimize  ulaşmayı hedefliyoruz. 

Sizin evleriniz düşünülerek tasarlanan; rahatlık, şıklık ve konfor sunan mobilyalarımız ücretsiz teslimat ve ücretsiz montajla siz değerli müşterilerimize ulaşmaktadır. 

Günay Çeyiz salonunuzu güzelleştirecek kampanyalarına bir tıkla ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan online müşteri desteğimizle aklınızdaki soruları cevaplandırabilir, hızlıca sipariş talebi oluşturabilirsiniz.

Ürünlerimizi görerek, ve o hazzı yerinde yaşamak isterseniz size en yakın Günay Çeyiz mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Kendinize yeni yaşam alanı oluşturmaya çalıştığınız bu süreç de siz değerli müşterilerimizin heyecanına ortak oluyor ve stoklarda hazır bulunan standart salon paketlerimizi 1 günde teslim ediyoruz. 

Kendinize yeni bir stil, Salonunuza yeni bir renk katmak için Günay Çeyiz Bartın Mobilya salon paketlerini inceleyebilir ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Hem size hemde bütçenize uyacak paketlerimiz ve uygun ödeme koşullarını belirleyip sipariş verebilirsiniz. 

Ailecek birlikte değerli vakit geçirdiğiniz salonunuz için yeni bir değişim, daha şık ve konforlu koltuklarda ve tarzına uygun yemek odası takımlarında daha mutlu sofralarda beraber olmak misafirlerinize güzel anlardır.

Günay Çeyiz kampanyalarımızı takip edebilir ve size sunulan fırsatları yakalayabilirsiniz. Size sunulan fırsatları ve beğendiğiniz salon paketleriyle ilgili web sitemizde yer alan online müşteri desteğimizle yada mağazalarımıza gelerek kendi gözünüzle hangi ürünü alacağınız daha net bir şekilde görebilir, fiyat ve ödeme analizi yapabilirsiniz. Evinize ve tarzına yakışan en güzel yemek odası ve en güzel oturma gruplarına sahip olabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimizin yanı sıra salon paketi mobilyalarınızı garanti süresince ücretsiz teknik servis imkanı ile Günay Çeyiz, siz değerli müşterilerimizin satış sonrası destekte de yanındayız.