Oturma Grubu

Salonunuza yada oturma odanız için farklı modeller ve en uygun fiyatlı oturma gruplarını Günay Çeyiz mağazalarımızda yada web sitemizde bulabilirsiniz. 

Sizi en az sizin kadar düşünen tasarımcılarımız her ev özeldir düşüncesiyle  tasarladığı birbirinden şık, rahat ve konforlu oturma grupları ile size bir tık kadar yakındayız. 

Modern oturma grupları, Spor oturma grupları, ve klasik oturma gruplarına onlarca farklı alternatifleriyle size ve zevkinize en uygun şekilde ve kolayca sahip olabilirsiniz. Oturma grubu geniş ürün yelpazesinden dolayı sizi daha fazla düşündürebilir. Geniş ürün yelpazemiz;  L koltuk modelleri, köşe takımları, koltuk takımları, kanepe takımları, chester koltuk takımı, tekli koltuk ve berjerler listelenen oturma grupları içerisindedir. Eviniz için uyumlu, sizi yansıtan, beğendiniz tasarımlarla ilgili web sitemizde yer alan online müşteri desteği yada mağaza personelinden bilgi alabilir ve alışveriş sürecini hızlandırabilirsiniz. Bütçenize uygun kriterlerde filtreleme yapabilir ve odanıza yada salonunuza şık bir detay olarak puf, orta sehpa yada zigon sehpa ekleyebilirsiniz.  

Küçük evler için özel tasarlanmış sandıklı kanepe, yataklı kanepe takımlarımız yada modern fonksiyonel koltuk takımlarına düşük bütçeyle de kaliteli ürünlere sahip olabileceğinizi görebilirsiniz. 

Siz değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimize fabrikadan halka aracısız satış imkanı sunarak Günay Çeyiz Bartın Mobilya %40 daha uygun fiyatlı oturma grubunuza 1 günde teslim alarak en hızlı teslimatla sahip olabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimizin yanı sıra oturma grupları mobilyaları garanti süresince ücretsiz teknik servis imkanı ile Günay Çeyiz, siz değerli müşterilerimizin  satış sonrası destekte de yanındayız.