Düğün Paketi

Üçlü Düğün Paketi Mobilyaları

Günay Çeyiz Bartın Düğün Paketleri ile yeni evlenen ve evini yenileyen çiftlere özel kampanyalarla üçlü takım mobilyalardan oluşmaktadır. Düğün paketi içeriğinde yatak odası takımı, yemek odası takımı ve koltuk takımından oluşmaktadır. Düğün hazırlık süreci alışveriş yapmanın, yuva kurmanın heyecanı farklıdır. Size en iyi hizmeti verebilmek için geniş ürün yelpazemizden her bütçeye uygun fiyatı çalışarak sizlere en iyi şekilde sunuyoruz. Çeyiz paketi alışverişlerinin ekonomik fiyatlı modellerimiz sitemizden satışa sunulmaktadır. Evlilik paketi evinizin her odasında bulunan mobilyalarınızı uyumlu bir şekilde olarak sizlere kombine olarak sitemizde sunulmaktadır. Evlenecek çiftlere avantajlı düğün paketi mobilyaları Günay Çeyiz Bartın Mobilya mağazalarımızda ve sitemizde bulabilirsiniz.

 

Yeni Sezon Düğün Paketleri

En güncel trend ve yeni sezon ürünlerini sizin için bir araya getirdik. AR-GE birimimiz tarafından gelişen yenilikler ve yeni modaya uygun gerek renkler gerek tasarımlar olarak evinize uygun mobilyalar Günay Çeyiz Bartın Mobilya’da. Yeni sezon mobilyalarımız evinize uygun şık ve hoş bir hava katıyor. Yeni ev kurmak yeni bir düzen kurmak gibidir. Uygun fiyatlı en kaliteli mobilya ürünlerimizi online alışveriş sitemiz den sipariş verebilirsiniz.

 

Düğün Paketi Fiyatları

En uygun düğün paketleri uygun fiyatlarla sizin olabilir. Detaylı filtreleme yaparak bütçenize en uygun düğün paketinizi seçebilirsiniz. Ucuz düğün paketleri yeni evlenecekler ve evini yenileyenler için bütçelerine uygun olup sizin beğeninize sunulmuştur. Ekonomik fiyatlarla istediğiniz ürünleri ve mobilyaları mağazalarımızda veya internet sitemize bulabilirsiniz.

 

Düğün Paketi Modelleri

Düğün paketlerinin bir arada satılması yeni ev kuracak düzenleyecek çiftlere avantaj sunmaktadır. Çiftler satın almayı planladıkları üçlü düğün paketi mobilyalarını kendine zevkine göre Günay Çeyiz mağazalarımızdan veya sitemizden bakabilirler. Sizlerin evlerinin mobilyaları oturma grubu, yatak odası takımı ve yemek odası takımı özel bölümleridir. Düğün paketleri kapsamında zevkinize özel farklı renk seçenek ve alternatiflerini evinize mobilyalarınızı döşeyebilir siniz.

 

Düğün Paketi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Yeni yuva kurma hazırlık döneminde alışveriş ve mobilya seçimi zor stresli süreçtir. Sizin bize sıklıkla sorduğunuz sorularınıza aşağıda derledik ve size sunuyoruz.

 

* Düğün paketi seçerken mobilyaları farklı seçebiliyor muyuz? Ürünlerimizi dilerseniz bir bütün halinde satın alabileceğiniz gibi parça parça da satın alabilirsiniz. İstediğiniz koltuk takımı, yemek odası ve yatak odası takımlarımızı seçerek kendinize özel üçlü düğün paketi oluşturabilirsiniz. Günay Çeyiz Bartın Mobilya'nın geniş ürün yelpazesinden kendi zevkinize göre mobilya paketleri seçebilirsiniz. Kendi düğün paketinizi kendiniz oluşturun sayfasından size yardımcı olabiliriz.

 

* Mobilya seçiminde kumaş yada renk seçimi yapabiliyor muyum? Yatak odası ve yemek odası modüler ürünlerimizde seri üretim olduğu için renk seçimi yapılamıyor. Koltuk takımlarımız da zevkinize evinize göre kumaş renk seçimi yapabilirsiniz.

 

* Düğün paketi seçiminde teslimatımız ne zaman gerçekleşiyor? Mağazalarımızın ve lojistik depolarımızın olduğu yerde 1 günde teslim imkanımız mevcuttur. (1 günde teslim fırsatı depolarımızda bulunan ürünler için geçerlidir.) Size özel randevulu teslimat şeklinde ürünleriniz istediğiniz tarihte teslim ediliyor.

 

* Türkiye'nin her yerine teslimat yapıyor musunuz? Detaylı bilgiyi online satış temsilcilerimiz de veya mağazalarımızdan alabilirsiniz.

 

* Düğün paketi içinde hangi mobilyalar yer almaktadır? Yemek odası takımı (konsol, tv ünitesi, sandalye, masa, isteğe bağlı vitrin, orta sehpa), yatak odası takımı (kapaklı yada sürgülü gardırop, şifonyer, komidin, başlıklı karyola) ve koltuk takımı (üçlü kanepe, tekli koltuk) oluşmaktadır.

 

* Düğün Paketlerini kurulum yapıyor musunuz? Mağazalarımızın olduğu şehirlerde ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz vardır. Diğer tüm şehirlerde ücretli kurulum ve teslimat ücretleri çıkabilir.

 

* Üçlü Düğün Paketi Ödeme Seçenekleri nelerdir? Sizin için uygun olan ödeme koşullarımızdan karar vererek işleminize başlayabilirsiniz. Dilerseniz tüm kredi kartlarından 18 ay taksit imkanı ödeyebilir, dilerseniz kefilsiz senetsiz 60 ay taksit imkanı yada ödemeleriniz elden ödeyerek ürünlerimize sahil olabilirsiniz. İsterseniz de EFT/Havale şeklinde ödeme yapabilirsiniz.

 

* Düğünü olmayanlar da Düğün Paketi alabilirler mi? Yeni evlenenlerin ihtiyacı olduğu gibi evini yenilemek isteyenlerde Üçlü düğün paketi mobilyalarımız dan sipariş verebilirler.